Volné pracovní místo  PRACOVNÍK PŘÍPRAVY A ÚKLIDU ZASEDACÍCH MÍSTNOSTÍ - pro OZP

Lokalita Pardubice a další
Pracovní poměr Úvazek Zkrácený úvazek
Vzdělání Základní, Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné

Chcete pracovat v přátelském prostředí, ve kterém zdravotní hendikep není překážkou? Hledáte práci na zkrácený úvazek?

Přidejte se k nám a staňte se Kolibříkem v naší nové pobočce v Pardubicích.

Jaká bude vaše náplň práce?

Pravidelný denní úklid prostor využívaných Českou spořitelnou v administrativní centru Vinice. Do úklidu bude zahrnuto:

  • úklid kuchyněk včetně vnitřních polic
  • úklid a příprava občerstvení v zasedacích místnostech
  • úklid relaxační zóny
  • péče o kávovar, konvice, mikrovlnky, myčky, ledničky

Požadujeme

Co očekáváme a požadujeme?

  • flexibilitu
  • preciznost
  • spolehlivost
  • pečlivost
  • dobré vystupování

Nabízíme

Co vám můžeme nabídnout?

  • práci na zkrácený úvazek
  • 20 dní dovolené a 10 dní zdravotního volna, volné víkendy a svátky
  • individuální přístup a péči – zakládáme si na lidském a vstřícném jednání tak, aby se u nás zaměstnanci cítili co nejlépe a byli spokojení
  • pestrý benefit program – zdraví a duševní pohoda našich zaměstnanců je pro nás priorita (příspěvek na stravování, Benefit Plus karta a další benefity na míru pro naše OZP zaměstnance)

Vhodné pro

Absolventy, OZP.

Jiná sdělení

Chcete-li vědět, v jakých dalších odvětvích umí Kolibřík CSR vytvořit pracovní prostředí na míru pro hendikepované, zašlete nám životopis a my s Vámi rádi projdeme naše aktuální pracovní příležitosti po telefonu nebo osobně u kávy.